do kasy suma: 0,00 zł
Infolinia 531 086 222

Nowość! Przesyłki kurierskie GLS [PROMOCJA]

Nowość! Przesyłki kurierskie GLS [PROMOCJA]

Informujemy, że w sklepie internetowym Bimeb.pl pojawiła się nowa forma dostawy zamówień - kurier GLS. Rozszerzamy ofertę dostawców przesyłek, aby jeszcze szybciej dostarczać zamówione przez Was produkty. Co więcej, do końca Marca trwa promocja, która umożliwi tańszą dostawę kurierem GLS. 

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać tańszą lub darmową dostawę kurierem GLS?

  • dla zakupów do kwoty 500 zł i płatności z góry, koszt dostawy wynosi tylko 12,99 zł.
  • jeśli wartość Twojego koszyka przekroczy 500 zł, dostawę otrzymujesz GRATIS.

Klientów preferujących formę dostawy z płatnością przy odbiorze informujemy, że ta wynosi do końca Marca 19,99 zł.

Korzystając z tej okazji, zachęcamy do zakupów w Bimeb.pl, gdzie znajdziesz różnorodne produkty dla stolarzy oraz Klientów indywidualnych, takie jak akcesoria do mebli, płyty i fronty meblowe. Zamawiając teraz, możesz skorzystać z nowej formy dostawy oraz w korzystnych cenach. Zapraszamy!

Dlaczego warto wybrać dostawę za pośrednictwem kuriera GLS? 

Istnieje wiele powodów, dla których warto korzystać z usług kuriera GLS. Przede wszystkim jest to wygodne i szybkie rozwiązanie, które pozwala na dostarczenie paczek w krótkim czasie. Kurier GLS oferuje wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo przesyłek. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży kurierskiej i korzysta z nowoczesnych technologii, które umożliwiają śledzenie przesyłek w czasie rzeczywistym oraz szybką ich dostawę.

Zdecydowaliśmy się na włączenie do oferty Bimeb.pl przesyłek za pośrednictwem GLS gdyż firma zapewnia fachową obsługę i pomoc w przypadku ewentualnych problemów. GLS może poszczycić się również wysoką skutecznością dostarczania paczek w deklarowanym przez nich terminie. 

szybka paczka GLS

GLS posiada już ponad 5 tys. punktów Szybkiej Paczki w Polsce

GLS uruchomił już przeszło 5000 punktów Szybkiej Paczki w całej Polsce. Przesyłki z etykietą GLS można odebrać w popularnych hipermarketach oraz w wielu lokalnych sklepach i punktach usługowych. Wkrótce zostaną otwarte kolejne punkty w znanych sieciach. Szybka Paczka opiera się na niemieckim systemie Parcel Shop. Wcześniej punkty Szybkiej Paczki działały w lokalnych punktach usługowych i sklepach, ale potem wprowadzono je do niewielkich i coraz większych sieci handlowych. Od 2012 roku klient miał możliwość odbioru paczki w wyznaczonym przez siebie punkcie oraz zwrotu zakupionego towaru przez internet. Dwa lata później wprowadzono FlexDeliveryService, który pozwala odbiorcy przekierować paczkę do dowolnej Szybkiej Paczki. Partnerstwo z znanymi sieciami, takimi jak Auchan, Carrefour, Lewiatan, ABC, Martes Sport, Kolporter, Smyk, Bonito, Dealz, Stokrotka, Delikatesy Centrum i Duży Ben, przyczyniło się do rozwoju Szybkiej Paczki.

Sprawdź ofertę Bimeb.pl

Komentarze użytkowników

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium