do kasy suma: 0,00 zł
Infolinia 531 086 222

Cięcie i okleinowanie

CIĘCIE I OKLEINOWANIE PŁYT I BLATÓWE

Świadczymy usługi cięcia i okleinowania prostoliniowego płyt meblowych, blatów roboczych oraz frontów. Do obróbki materiału wykorzystujemy własny, profesjonalny park maszynowy. To właśnie dzięki własnemu zapleczu produkcyjnemu możemy zaoferować Państwu konkurencyjne ceny, powtarzalną, wysoką jakość obrabianych elementów, a także bardzo krótkie terminy realizacji zleceń. Usługi cięcia i okleinowania świadczymy zarówno dla klientów, którzy zakupili materiał w naszej hurtowni, jak i tych, którzy posiadają już zakupione płyty i blaty, lub pragną dokonać modyfikacji w już istniejących meblach.

SKLEJANIE I PODKLEJANIE

Oprócz cięcia i okleinowania, oferujemy także usługę sklejania i podklejania elementów z płyt laminowanych specjalistycznym klejem kontaktowym. Sklejone elementy z płyt laminowanych można zastosować jako niestandardowe blaty meblowe, boki do szefek lub szaf, czy też półki wiszące. Do sklejania elementów wykorzystujemy sprawdzony klej, posiadający wszelkie normy i atesty. Elementy sklejamy po całej powierzchni, nie tylko przy krawędziach, dzięki czemu są one dużo sztywniejsze i nie zachodzi efekt odklejania. Po sklejeniu obcinamy wszystkie elementy, aby zagwarantować równe krawędzie oraz poprawne kąty.

OTWORY POD ZAWIASY

Zamawiając u nas usługę na cięcie i okleinowanie frontów, macie Państwo możliwość zamówienia usługi wiercenia otwórów pod zawiasy wszystkich producentów. Do wiercenia otworów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, dzięki czemu wyrabiane otwory posiadają średnicę i głębokość dostosowaną do wskazanych przez Państwa zawiasów.

OTWORY POD OKUCIA DO SZAF

Przy zamówieniu elementów do budowy szafy lub zabudowy, możecie Państwo zamówić usługę nawiercania otworów pod okucia do szaf przesuwnych wszystkich producentów. Podobnie jak w przypadku otworów pod zawiasy, do nawiercania otwórów pod okucia do szaf stosujemy profesjonalną wiertarkę, która gwarantuje odpowiednie średnice, głębokości oraz rozstawienia otworów zgodnie z zaleceniami producentów okuć.

PRZYDATNE PLIKI DO POBRANIA

Poniżej udostępniamy Państwu do pobrania informacje techniczne, certyfikaty oraz katalogi dekorów. Podane pliki mają format PDF, który można odtworzyć za pomocą programu Adobe Reader (POBIERZ)

FORMULARZ - CIĘCIE I OKLEINOWANIE

ŁĄCZENIE BLATÓW - ''L TYP 1''

ŁĄCZENIE BLATÓW - ''L TYP 2''

ŁĄCZENIE BLATÓW - ''U TYP 1''

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium