Kontakt

Kontakt

Edyta Krajewska
(+48) 534 733 119
kontakt@bimeb.pl

Sławomir Bułka
(+48) 534 853 533
s.bulka@bimeb.pl

Marketing

Tomasz Witomski
(+48) 534 509 256
marketing@bimeb.pl

Sara Madecka
(+48) 534 016 110
s.madecka@bimeb.pl

Dział sprzedaży lokalnej

Dawid Mazur
(+48) 534 086 222
kontakt@bimeb.pl

Barbara Ufir-Słowik
(+48) 531 086 222
kontakt@bimeb.pl

Mobilni doradcy

Grzegorz Rybarski
(+48) 735 192 854
g.rybarski@bimeb.pl

Michał Grygierek
(+48) 534 853 696
m.grygierek@bimeb.pl

Dział produkcji

Rozkrój płyt

Michał Szczurek
(+48) 534 853 558
rozrys@bimeb.pl

Zamówienia

Wioletta Kłósko
(+48) 534 853 558
rozrys@bimeb.pl

Dział sprzedaży internetowej

Michał Chwastek
(+48) 534 934 513
m.chwastek@bimeb.pl

Aneta Rzeszutko
(+48) 796 447 870
a.rzeszutko@bimeb.pl

Formularz kontaktowy

<!– –>

Bimeb

Bimeb Magdalena Biłko, Krzysztof Niciecki S.C.

NIP: 5482670462
ul. Bielska 136
43-400 Cieszyn

Godziny otwarcia

Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji

Poniedziałek - Piątek 08:00-17:00
Sobota 08:00-13:00

Szybki kontakt

Mail: esklep@bimeb.pl

Telefon: 531 086 222

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl